Løbsresultater
Hvalsø Løbet april 2011
Skovløberen 2014

Hvalsøløbet 31. december 2009 - Resultater 5 km

Har du rettelser, så kontakt Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.

Ønsker du dit diplom tilsendt på mail, så skriv til Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen. Husk at opgive navn, startnummer og distance.

Startnummer Navn Alder Evt klub Klasse Distance Tid Placering Klasse beskrivelse:
434 Emil Slipsager D1 5 24:53 1 P1 Piger optil 10 år
431 Hjalmar Daniel D1 5 26:05 2 P2 Piger fra 11-15 år
257 Valdemar Ahlquist D1 5 26:29 3 K Kvinder
187 August Ebbesen D1 5 26:31 4 D1 Drenge optil 10 år
259 Andreas Olsen D1 5 27:03 5 D2 Drenge fra 11-15 år
394 Casper Pedersen Hvalsø Taekwondo D1 5 27:50 6 H Herre
360 Tobias Hermansen D1 5 27:52 7 W Powerwalk
217 Lukas Holmbjerg D1 5 28:02 8 K 60+ Kvinder fra 60 år
216 Mikkel Andersen D1 5 28:04 9 H 60+ Herre fra 60 år
110 Rasmus Krogh Madsen D1 5 29:15 10
123 Gustav Brandt Lassen D1 5 29:17 11
323 Julius Knudsen D1 5 29:33 12
375 Mathias Nikolajsen D1 5 29:43 13
417 Tobias Rasmussen D1 5 30:31 14
82 Asger N Wolff Hvalsøløbeklub D1 5 30:33 15
310 Joachim D. Olsen D1 5 30:49 16
154 Jonas Zwissler Hvalsøløbeklub D1 5 31:05 17
450 Noah Austin D1 5 31:21 18
25 Wiliam Lauritsen Hvalsøløbeklub D1 5 32:34 19
285 Kristian Schiødt D1 5 33:29 20
370 Magnus Alsbertsen D1 5 33:33 21
103 Kasper Rasmussen D1 5 34:07 22
284 Mikkel Schiødt D1 5 35:41 23
62 Christian Ulvedal D1 5 36:12 24
61 Emil Ulvedal D1 5 36:39 25
156 Jens Lyhne Olsen D1 5 36:41 26
111 Anders Krogh Madsen D1 5 37:04 27
173 Christian Lyseen D1 5 38:25 28
155 Nikolaj Zwissler Hvalsøløbeklub D1 5 39:50 29
254 Mikkel Larsen D1 5 39:58 30
253 Jacob Larsen D1 5 39:59 31
165 Magnus Vinjebo D1 5 41:12 32
236 Jacob Køhler D1 5 41:20 33
304 Kristian T. Rasmussen Hvalsøløbeklub D1 5 41:30 34
119 Mads Senik Hvalsøløbeklub D1 5 41:39 35
279 Oliver Thomasen D1 5 42:49 36
333 August Almstrup D1 5 43:14 37
172 William Lyseen D1 5
222 Joachim Jacobsen Hvalsøløbeklub D1 5
366 Hjalte Andersen D1 5
367 Roar Andersen D1 5
327 Mads Skaaning Helsingør Løbetosserne D2 5 19:12 1
147 Nikolaj Graves Blovstrød Løverne D2 5 20:48 2
306 Mads olsen D2 5 23:06 3
107 Christian Lyng D2 5 23:09 4
262 Rasmus Jensen D2 5 23:45 5
438 Rasmus Pedersen Hvalsøløbeklub D2 5 24:24 6
205 Jacob Loft D2 5 24:51 7
435 Frederik Slipsager D2 5 24:59 8
432 Aslak Daniel D2 5 26:03 9
300 Emil Mariegaard Hvalsøløbeklub D2 5 26:21 10
247 Rasmus Andersen D2 5 26:35 11
18 Jens Raagaard Hvalsøløbeklub D2 5 26:44 12
359 Andreas hermansen D2 5 26:56 13
203 Valdemar Eriksen D2 5 27:00 14
241 Christoffer Millard D2 5 27:01 15
381 Mads Hensrik D2 5 27:44 16
126 Jeppe Theisen Pedersen HBK Roskilde D2 5 27:57 17
240 Mads Mannicke D2 5 28:09 18
398 Nicklas Sørensen D2 5 29:05 19
109 Mads Vedel D2 5 29:20 20
414 Gustav Næs D2 5 29:22 21
376 Mads Enevoldsen D2 5 29:43 22
369 Mads Albertsen D2 5 30:03 23
410 Niklas Mikkelsen D2 5 30:05 24
405 Mads Pedersen D2 5 30:14 25
196 David Harding D2 5 31:23 26
332 Marcus Ensig Brown D2 5 31:57 27
8 Rasmus Møller Jess OK Roskilde D2 5 32:18 28
26 Simon Lauritsen Hvalsøløbeklub D2 5 34:06 29
66 Christoffer Guldberg D2 5 37:02 30
194 Anders Mørkeby D2 5 37:19 31
402 Thor Jensen D2 5 37:21 32
137 Jesper Østergaard D2 5 38:08 33
167 Kasper Jacobsen D2 5 38:19 34
235 Anders Køhler D2 5 41:19 35
425 Anders Kristensen D2 5 41:34 36
347 Christoffer Westh D2 5 41:37 37
348 Sebastian Christensen D2 5 41:44 38
412 Mathias Andersen D2 5 42:11 39
9 Philip Vennerwald D2 5 43:17 40
150 Mads Tærsbøl Korsør Atletik H 5 15:58 1
328 Jan Skaaning Helsingør Løbetosserne H 5 18:45 2
3 Simon Dione Joensen Solrød Atl,og M H 5 19:28 3
218 Kenneth Holmbjerg H 5 19:57 4
237 Jens Møller Munkøe LIF H 5 20:35 5
204 Jesper Skov H 5 20:56 6
324 Jens Folman H 5 21:04 7
317 Flemming Lyng H 5 21:47 8
20 Tim Raagaard Hvalsøløbeklub H 5 22:32 9
305 Thomas Hansen H 5 22:44 10
430 Bugge Daniel H 5 22:50 11
272 Mads holmbjerg H 5 22:58 12
229 Kim Lock-Lorentsen H 5 23:34 13
238 Poul Erik Mortensen Hvalsøløbeklub H 5 23:51 14
355 Rene Martedal H 5 23:57 15
439 Flemming Birck Hvalsøløbeklub H 5 24:11 16
312 Jørgen Kristoffersen H 5 24:14 17
100 Kim K Rasmussen H 5 24:18 18
277 Kenneth Sandberg H 5 24:48 19
427 Simon Jensen H 5 24:54 20
662 Michael Kofoed Lejre H 5 25:00 21
436 Kim Olsson H 5 25:03 22
14 Jesper Fischer Hvalsøløbeklub H 5 25:12 23
308 Jan Svendsen H 5 25:28 24
311 Uffe Jensen H 5 25:,3 25
428 Helge Markussen Hvalsøløbeklub H 5 25:48 26
387 Lars Sloth H 5 25:54 27
423 Poul Erik Lund H 5 25:59 28
148 Søren Graves Blovstrød Løverne H 5 26:02 29
248 Søren Andersen Hvalsøløbeklub H 5 26:10 30
266 Jesper Rye H 5 26:12 31
258 Brian Ahlquist Tølløberne H 5 26:20 32
301 Kurt Mariegaard Hvalsøløbeklub H 5 26:24 33
188 Jørn Ebbesen H 5 26:31 34
227 Jørgen petersen H 5 26:37 35
250 Martin Hansen H 5 26:48 36
336 Søren Andersen H 5 26:49 37
420 Lars Christensen H 5 26:59 38
260 Steen olsen H 5 27:04 39
2 Christopher Mc Aleer H 5 27:06 40
389 Bo Jørgensen H 5 27:01 41
419 Steffen Jessen H 5 27:39 42
88 Peter Møller Hvalsøløbeklub H 5 27:44 43
179 Thomas Højgaard H 5 27:48 44
361 Jakob Hermansen H 5 27:54 45
442 Kim Holtz H 5 27:55 46
393 HansPedersen Hvalsø Taekwondo H 5 27:59 47
397 Preben Sørensen H 5 28:12 48
63 Claus Vollbehr H 5 28:17 49
141 Henrik Boesen OK Roskilde H 5 28:18 50
321 Peter Sørensen H 5 28:19 51
426 Johnny Olesen H 5 28:22 52
453 Rolf Edsbo H 5 28:23 53
268 Klaus Sørensen H 5 28:47 54
67 Casper Guldberg H 5 28:,5 55
48 Lars D. Hansen H 5 29:00 56
42 Thomas Klein Hansen H 5 29:09 57
207 Henrik Loft H 5 29:01 58
189 Kr. Rytoft HLMK H 5 29:18 59
350 Kim Westh H 5 29:26 60
416 Erwin Næs H 5 29:27 61
190 Per Rasmussen H 5 29:29 62
261 Lars Wendelbo Hvalsøløbeklub H 5 29:32 63
413 Søren poulsen Hvalsøløbeklub H 5 29:35 64
440 Søren Helmann H 5 29:42 65
373 Peter Nikolajsen H 5 29:45 66
64 Lars Guldberg H 5 29:48 67
353 Brian ildved H 5 29:49 68
372 Christian Albertsen H 5 30:04 69
87 Finn V. Østergaard Hellas H 5 30:19 70
544 Anders C Fly H 5 30:30 71
116 Kim Senik Hvalsøløbeklub H 5 30:34 72
232 Peter Olesen H 5 30:34 73
418 Jakob Rasmussen H 5 30:36 74
342 Brian Aahgren H 5 30:37 75
309 Anita Dybbro H 5 30:51 76
455 Ole Lund H 5 30:53 77
16 Bjarke Handsdal Hvalsøløbeklub H 5 31:17 78
226 Anders Bentzen H 5 31:18 79
451 Steffen Austin H 5 31:22 80
197 Henrik Larsen H 5 31:25 81
395 Jesper Høy H 5 31:27 82
681 Henrik Pedersen H 5 31:30 83
39 Martin Johansen H 5 31:33 84
4 Leigh Morphy H 5 31:39 85
55 Peder Korshøj H 5 31:40 86
264 Lars Hansen H 5 31:42 87
267 Rene Hansen H 5 31:42 88
318 Jens Hyldvang H 5 31:59 89
452 Lennart Olsen H 5 32:07 90
302 Michael Jensen Malmø H 5 32:18 91
27 Rico Lauritsen Hvalsøløbeklub H 5 32:59 92
447 Jimmie Kold H 5 33:06 93
263 Michael Holmgaard H 5 33:28 94
282 Morten Schiødt H 5 33:30 95
380 Henrik Ramløv H 5 33:37 96
377 Lars Jensen H 5 33:40 97
403 Martin Anthomy H 5 34:29 98
406 Jakob Pedersen H 5 35:14 99
443 Mathias Holtz H 5 35:14 100
363 Karsten Damgaard H 5 35:22 101
135 Asger Vestergaard Tølløberne H 5 35:03 102
278 Tommy Stollesen H 5 35:31 103
509 Michael Frederiksen H 5 35:54 104
448 "Lille hvid" H 5 36:02 105
59 Jesper Andersen H 5 36:22 106
234 Palle Hansen H 5 20:35 107
113 Jørgen Krogh H 5 37:06 108
382 Lasse Hensrik H 5 37:46 109
121 Thomas Borregaard H 5 37:53 110
195 Kenneth Mørkeby H 5 37:59 111
315 Mikke Justesen H 5 38:06 112
161 Ole Lyhne Olsen H 5 38:16 113
169 Jacob Nielsen H 5 38:42 114
159 Jesper Zwissler Hvalsøløbeklub H 5 39:50 115
344 Lars Mejlbro H 5 41:17 116
133 Hans Henrik Schmidt Bewerly H 5 41:36 117
83 Vesa Haikonen Hvalsøløbeklub H 5 42:44 118
280 Thomas Tomasen H 5 42:56 119
163 Ole Vinjebo H 5 45:43 120
249 Michael Olsen H 5
401 Denny Kristensen H 5
5 Bent Sørensen H 5
47 Jesper Lund H 5
93 Frank Rasmussen H 5
97 Alex Sylvester Hansen H 5
127 Lars Christensen H 5
115 Bjarne Pedersen H 60+ 5 23:22 1
275 Otto Kristensen H 60+ 5 26:57 2
44 Ole Svendsen H 60+ 5 27:38 3
364 Boye Rosengaard H 60+ 5 27:54 4
433 Vagn Nielsen H 60+ 5 29:47 5
379 Svend Erik Hansen H 60+ 5 29:50 6
320 Peter Castenheim H 60+ 5 31:28 7
251 Leif Højmark H 60+ 5 39:59 8
53 Emil Theill H 60+ 5 49:56 9
92 Sophie Blume P1 5 29:18 1
108 Nynne Vedel P1 5 30:11 2
118 Cecilie Senik Hvalsøløbeklub P1 5 30:33 3
399 Stine Sørensen P1 5 31:51 4
330 Olivia Almstrup P1 5 32:04 5
102 Kamilla Rasmussen P1 5 33:57 6
326 Julie Folman P1 5 34:31 7
104 Karoline Rasmussen P1 5 34:32 8
404 Marie Pedersen P1 5 35:14 9
60 Silje Ulvedal P1 5 35:22 10
193 Maria Mørkeby P1 5 35:48 11
143 Andrea Ditlefsen P1 5 36:08 12
122 Laura Borregaard P1 5 36:45 13
346 Kathrine Westh P1 5 36:05 14
114 Laura Backman P1 5 36:51 15
176 Mitzi Olsen P1 5 37:46 16
316 Simone Justesen P1 5 38:06 17
168 Nadia Jacobsen P1 5 38:,2 18
146 Anne-Mette Kofoed P1 5 38:33 19
252 Nicoline Larsen P1 5 40:04 20
132 Johanna Bewerly P1 5 41:35 21
52 Maria Hansen P1 5 41:51 22
74 Ida Vestermarken P1 5 42:12 23
81 Siri N. Wolff Hvalsøløbeklub P1 5 42:43 24
174 Sofie Graves P1 5 43:55 25
129 Linnea Bewerly P1 5 45:39 26
130 Selma Bewerly P1 5 45:40 27
166 Clara Vinjebo P1 5 45:40 28
171 Julie Lyseen P1 5 45:40 29
314 Cille Petersen P1 5 47:02 30
209 Thorbjørg Jensen P1 5 49:43 31
57 Melina Korshøj Theill P1 5 49:57 32
390 Stine Hansen P2 5 23:14 1
224 Maria Vestergaard Hvalsøløbeklub P2 5 24:40 2
307 Cathrine Olsen P2 5 26:45 3
139 Mathilde Boesen OK Roskilde P2 5 28:17 4
273 Camilla Okkels P2 5 28:32 5
90 Merete Limkilde P2 5 28:43 6
158 Emma Lyhne Olsne P2 5 28:44 7
391 Solbjørg Buck P2 5 29:13 8
325 Josefine Folman P2 5 30:48 9
221 Benedicte Jacobsen Hvalsøløbeklub P2 5 31:29 10
444 Maja Kold P2 5 33:06 11
386 Anne Ramløv P2 5 33:38 12
242 Lærke Nicoline Millard P2 5 33:59 13
270 Alberte Romme P2 5 34:06 14
157 Stine Lyhne Olsen P2 5 36:04 15
149 Christina Høj P2 5 36:57 16
30 Linnea Møller Jess OK Roskilde P2 5 36:59 17
50 Emilie Rabjerg P2 5 37:42 18
49 Sophie Mæhl P2 5 37:44 19
220 Esther Jacobsen Hvalsøløbeklub P2 5 38:06 20
124 Sarah Borregaard P2 5 39:11 21
75 Vibeke Vestermarken P2 5 39:34 22
343 Nikoline Mejlbro P2 5 41:17 23
331 Emilie Almstrup P2 5 43:13 24
245 Sofie J Olsen P2 5 44:47 25
384 Sanne Hensrik P2 5 47:42 26
271 Pauline Romme P2 5 49:58 27
202 Laura Karlson P2 5 54:05 28
201 Fie Skov P2 5 54:54 29
274 Trine Okkels K 5 19:28 1
19 Birgit Raagaard Hvalsøløbeklub K 5 21:19 2
142 Elsebeth Ludvigsen K 5 22:41 3
191 Charlotte Breilev K 5 23:55 4
269 Signe Sørensen K 5 24:34 5
198 Anne Christensen K 5 25:58 6
437 Lisette Mynster K 5 26:32 7
337 Mette Andersen K 5 26:47 8
429 Anja Daniel K 5 26:56 9
77 Jytte Fogtmann K 5 26:58 10
183 Ida Holm K 5 27:02 11
84 Dorthe H. Andersen K 5 27:07 12
134 Mathilde Schmidt Bewerly K 5 27:33 13
225 Dorthe Schnack K 5 27:34 14
140 Jytte Hougaard OK Roskilde K 5 27:36 15
184 Kira Stine Hansen K 5 27:42 16
441 Lone Kudahl K 5 27:55 17
32 Kirsten Haugegaard K 5 28:32 18
95 Gerda M Christiansen O-63 K 5 28:45 19
340 Heidi Hansen Løb for livet K 5 28:46 20
160 Ann-Dorthe Zwissler Hvalsøløbeklub K 5 28:51 21
206 Inger Loft K 5 28:54 22
96 Anna Sylvester Hansen K 5 28:57 23
374 Jette Nikolajsen K 5 29:07 24
105 Aina Hestenes K 5 29:12 25
91 Kathrine Blume K 5 29:19 26
365 Kristina Andersen K 5 29:20 27
415 Josefine Næs K 5 29:24 28
233 Anne Sofie Olesen K 5 29:25 29
76 Merete Jørgensen Hellas K 5 29:28 30
181 Bodil Eggebrechts K 5 29:31 31
322 Hanne List Hvalsøløbeklub K 5 29:39 32
421 Stine Brøns K 5 29:40 33
85 Merete Lykke Østergaard OK Roskilde K 5 29:48 34
368 Lene Sørensen K 5 29:59 35
408 Helene Andersen K 5 29:59 36
228 Anne Lise Lock-Lorentsen K 5 30:06 37
35 Line Sørensen K 5 30:08 38
200 Pia Nielsen K 5 30:09 39
199 Kirsten Degn Andersen K 5 30:10 40
214 Ditte Jørgensen K 5 30:13 41
407 Lone Brandenborg K 5 30:13 42
125 Lisbeth Pedersen HBK Roskilde K 5 30:19 43
335 Camilla Nielsen K 5 30:25 44
334 Anne Nielsen K 5 30:27 45
106 Inger-Lise Lyng K 5 30:32 46
117 Heidi Senik Hvalsøløbeklub K 5 30:32 47
212 Christina Wolder Hellas K 5 30:35 48
177 Tanja Andersen K 5 30:39 49
89 Berit Limkilde K 5 30:46 50
46 Line Helmark K 5 30:54 51
69 Søs Føhns K 5 31:01 52
70 Lisbeth Dyring Jørgensen K 5 31:02 53
239 Joan Andersen Hvalsøløbeklub K 5 31:04 54
449 Rikke Weibel K 5 31:05 55
358 Heidi Fournaese K 5 31:06 56
276 Linda Dsenselovsky K 5 31:07 57
17 Winnie Nederby Hvalsøløbeklub K 5 31:14 58
1 Charlotte Lundby K 5 31:16 59
31 Birgitte Schmidt Hvalsøløbeklub K 5 31:32 60
28 Louise Quist Tilsted K 5 31:34 61
223 Britta Vestergaard Hvalsøløbeklub K 5 31:39 62
112 Gitte Krogh- Madsen K 5 31:42 63
219 Line Jacobsen Hvalsøløbeklub K 5 31:49 64
41 Sandie Hansen K 5 31:50 65
396 Tina Sørensen K 5 31:53 66
243 Dorthe Millard K 5 31:56 67
185 Gitte Frandsen K 5 32:00 68
72 Susanne Andersen Hvalsøløbeklub K 5 32:15 69
210 Bente Rotbøll K 5 32:16 70
38 Annette Frøslev Larsen K 5 32:17 71
357 Vibeke Jensen K 5 32:19 72
99 Jette Mathiesen K 5 32:28 73
211 Mette nicolaisen K 5 33:02 74
339 Eline Andersen K 5 33:05 75
354 Guri Ranheim K 5 33:07 76
454 Jane Edsbo K 5 33:17 77
281 Marianne Jakobsen K 5 33:02 78
345 Anette B Enemark K 5 33:23 79
371 Annemette Albertsen K 5 33:32 80
362 Annemette B Schmidt K 5 33:39 81
378 Line Stegemann K 5 33:41 82
409 Charlotte Mikkelsen K 5 33:45 83
178 Stine R Hansen K 5 33:51 84
182 Maja Andresen K 5 33:52 85
356 Lone Jeppesen K 5 34:23 86
352 Susanne Jensen K 5 34:25 87
98 Maja Saxbech K 5 34:26 88
15 Annette Handsdal Hvalsøløbeklub K 5 34:27 89
101 Karina Rasmussen K 5 34:33 90
319 Merethe Castenheim K 5 34:35 91
502 Connie Jahn K 10 35:23 92
283 Charlotte Schiødt K 5 35:39 93
79 Henriette Rebbe K 5 35:44 94
78 Caroline Nissen K 5 35:45 95
192 Heidi Mørkeby K 5 35:54 96
445 Emma Kold K 5 35:55 97
446 Karin Kold K 5 35:56 98
145 Josefine Hensberg K 5 36:04 99
22 Jette Friis Larsen Tølløberne K 5 36:08 100
58 Rikke Andersen K 5 36:14 101
230 Karen Kaae TIKløberne K 5 36:15 102
136 Neel Zacko Vestergaard Tølløberne K 5 36:17 103
24 Helle Sørensen Tølløberne K 5 36:21 104
422 Jette Lund K 5 36:21 105
424 Lotte Hemmingsen K 5 36:22 106
162 Bente Lyhne Olsen K 5 36:42 107
265 Gitte Brøndberg K 5 36:45 108
349 Pernille Westh K 5 36:56 109
68 Ljijana Milacic K 5 37:06 110
388 Camilla Sloth K 5 37:06 111
120 Linda Borregaard K 5 37:01 112
383 Vibeke Hansen K 5 37:17 113
231 Mette Køhler K 5 37:31 114
138 Rie Harty K 5 37:41 115
400 Anne Jensen K 5 37:41 116
7 Anne Klink Hvalsøløbeklub K 5 37:52 117
86 Simone Østergaard K 5 38:08 118
144 Katrine Hensberg K 5 38:26 119
255 Caroline Larsen K 5 40:03 120
351 Heidi Olesen K 5 40:59 121
246 Nina Køhler K 5 41:19 122
303 Jette Tofte Rasmussen Hvalsøløbeklub K 5 41:41 123
51 Suzette Hansen K 5 41:51 124
411 Janne Andersen K 5 42:09 125
73 Lotte Vestermarken Hvalsøløbeklub K 5 42:13 126
213 Merethe Jørgensen K 5 42:16 127
80 Camilla N. Wolff Hvalsøløbeklub K 5 42:44 128
392 Bente Godtfredsen team 4242 K 5 42:50 129
175 Pia Graves K 5 43:55 130
244 Nanna J Olsen K 5 44:48 131
131 Camilla Schmidt Bewerly K 5 45:42 132
164 Mette Vinjebo K 5 45:44 133
170 Karina Skovgaard K 5 45:44 134
313 Kari Petersen K 5 47:19 135
385 Yvonne Ramløv K 5 47:44 136
208 Christina Jensen K 5 49:43 137
56 Lise Korshøj K 5 51:23 138
341 Susanne Johnsen K 5 52:45 139
180 Ulla Larsen K 5 52:57 140
186 Joan Pedersen K 5 54:06 141
6 Birgit Sørensen K 5
23 Annika Thaysen K 5
29 Trine Ekwal K 5
36 Trine Ekwal K 5
40 Marie-Louise Engberg Jensen K 5
45 Vibeke Jakobsen K 5
71 Heidi Hansen K 5
94 Christina Simony K 5
128 Stine Brøns K 5
43 Inge Jørgensen K 60+ 5 27:36 1
34 Grethe Hansen Hvalsøløbeklub K 60+ 5 31:02 2
33 Bodil Majborn Hvalsøløbeklub K 60+ 5 32:07 3
21 Inge Raagaard Tune IF Trim K 60+ 5 33:21 4
215 Hanne Mohn K 60+ 5 33:24 5
256 Kirsten millard K 60+ 6 39:57 6
54 Jane Theill K 60+ 5 51:01 7
329 Anni Højdorf W 5 38:00 1
65 Henriette Guldberg W 5 38:00 2
37 Marianne Källstrøm W 5 47:41 3
338 Mette Feddersen W 5 52:45 4
13 Kristian Smidt W 5 43:14 5
10 Birgitte Smidt W 5 49:09 6
11 Peter Smidt W 5 49:09 7
12 Jonas Smidt W 5

Nyhedsbrev

Ønsker du at være med medlem af Hvalsø Løbeklub eller bare holde dig opdateret med hvad der sker i klubben, så tilmeld dig vort nyhedsbrev.
captcha